Loading

Hakkımızda

ŞİRKETİMİZ

UZUNAL YAPI

Türk inşaat sektörünün başarılı firmaları arasında yer alan Uzunal Yapı San. ve Tic. Ltd. Şti., inşaat ve dekorasyon alanında danışmanlık, proje, ve uygulama hizmetleri sunmak amacıyla 2000 yılında kurulmuştur.
İnşaat sektöründeki her türlü teknolojik yenilik ve gelişmeleri takip eden, bünyesinde daima daha kaliteliye ulaşma arzusunu barındıran, teknik, güvenlik, ekonomi ve estetiği göz önünde bulundurarak müşteri memnuniyetini ilke edinen Uzunal Yapı, örnek teşkil edecek kaliteli, çağdaş ve teknolojik pek çok yapıya imza atmıştır.
Projelendirme aşamasından anahtar teslimine uzanan tüm süreçlerde; tasarım, malzeme, işçilik ve hizmet kalitesinden ödün vermeyen firmamız, özellikle banka genel müdürlük binaları, banka şubeleri, ofis binaları, endüstriyel yapılar konusunda geniş bir referans listesine sahiptir.
Yeniliklere açık olarak çağdaş teknolojiyi takip etmek, sürekli büyümeyi hedef almak, kaliteli ve güvenilir hizmet sunmak firmamızın kalite politikasını oluşturmaktadır. Bu anlayışla firmamız, ekipman ve teknik altyapı standartlarının gelişen teknolojiye paralel olması için TSE hizmet yeterlilik belgesi ve ISO 9001 sertifikası almıştır.
Kaynaklarımızı ve bilgi birikimimizi en etkin ve verimli bir biçimde kullanarak, planlı ve istikrarlı bir şekilde büyümek, performansımızı ve rekabet gücümüzü en yüksek düzeye çıkarmak öncü ve örnek nitelikte kaliteli, çağdaş ve teknolojik yapılara imza atmak firmamızın vazgeçilmez iş prensibini oluşturmaktadır …

Değerlerimiz

Gerek sektörel gerekse kurumsal YENİLİK‘lere açığız. GÜVENİLİR‘lik için maksimum özveride bulunuruz. MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ için ÇÖZÜMSEL yaklaşımlarda bulunuruz. Doğamızı sever, ÇEVRE‘mize saygı duyarız. Çalışanlarımızın UZMANLIK‘ları için GELİŞİM‘ine önem veririz. TEKNOLOJİ‘den yararlanmayı severiz.

BANKA ŞUBELERİ

Banka şubeleri konsept ve teknik çalışmalar.

Kurumsal Çalışmalar

Kurumsal firmalar için şube, veri merkezleri, arşiv ve depo tasarımları.

VİZYON

Yaratıcı düşünce ile şekillenen, Çözümsel iş ortaklığı anlayışı ile yoğrulan hizmetlerimizi günümüzün yeniliklerine uyarlayan, uzman ekibimizle birlikte sunmaktayız.

MİSYON

İnşaat ve yapı sektöründe tasarla, geliştir ve uygula prensipleri içerisinde hizmet kalitesi ile tercih edilen, güvenilir, yenilikçi bir şirket olmayı hedefliyoruz.

BANKA ŞUBELERİ, KURUMSAL YAPILAR