Loading

Yönetici Mesajı

2000 yılı itibari ile UZUNAL YAPI olarak faliyet gösterdiğimiz inşaat sektöründe yenilikçi ve dinamik adımlarımızı istikrarlı bir şekilde atmaya devam ediyoruz. Gerçekleştirdiğimiz hizmetlerin başarısında etik değerlerimizden ödün vermeyen, işini bilen ve doğru stratejileri uygulayan kadromuzun rolü büyüktür.

Tamamladığımız 300’ü aşkın bina ve ofis projelerinde adımız hep güvenle anıldı. Kurumsal hayatın içinde olan ve işlerini titizlikle detaylandıran bir çok işverenimiz vermiş olduğumuz hizmetler için bizi referanslandırarak gurur kaynağımız oldular. Yaptıkları işin her aşamasında şirket değerlerini ve hedeflerini hatırlayan, konusunda uzman, takım ruhu ile çalışan kadromuza her zaman özgürce düşüncelerini paylaşabilecekleri şeffaf bir çalışma ortamı yaratmayı hedefledik ve gerçekleştirdik de. Bunun sonuçlarını ortaya çıkardıkları başarılı projelerde çok açıkça hissetmekteyiz.

Yapı sektörü, sahip olduğunuz vizyon ve deneyim kadar hayata geçirdiğiniz her projenin önünden, gururla geçmenizi gerektiren, aynı zamanda, insan hayatının sorumluluğunu taşıyan, ciddi bir sektördür. Biz, bu sorumluluğun önemini ve değerini her zaman bildik. Yalnızca proje aşamasında değil proje bitiminden sonra da, her zaman müşterilerimizin yanında olduk. İş hayatlarına çerçevelerini şekillendirirken kendimizi onların yerine koyarak düşündük ve tasarladık. Tüm bunların sonucunda bugün; uzun süreli ilişkiler, Yüzü gülen müşteriler daha da ötesinde güvenilir iş ortaklığı yaratmanın keyfini yaşamaktayız.

Bize duyduğunuz güven için emeği geçen herkese teşekkür ederim.

Mahmut Ali UZUNAL